خدمات طراحی و ساخت ساختمان

طراحی و ساخت ساختمان

در برنامه ریزی، شناخت رابطه نزدیک بین طراحی و ساخت اهمیت دارد. این فرآیندها را می توان به عنوان یک سیستم یکپارچه در نظر گرفت. به طور کلی، طراحی فرآیندی است برای ایجاد توصیف یک چیز جدید، که معمولاً با نقشه ها و مشخصات دقیق همراه است. ساخت و ساز فرآیند شناسایی فعالیت ها و منابع مورد نیاز برای تبدیل طرح به واقعیت فیزیکی است. از این رو، ساخت و ساز اجرای طرحی است که توسط معماران و مهندسان پیش بینی شده است. هم در طراحی و هم در ساخت، وظایف عملیاتی متعددی باید با انواع اولویت ها و سایر روابط بین وظایف مختلف انجام شود.

فرآیند طراحی

فرآیندی که طی آن علم ساختمان، داده ها و فضای ساختمان توسط تیم طراحی استفاده می شود، هنر طراحی ساختمان است. این فرآیند پیچیده ای است که شامل انتخاب سیستم های ساختمان استاندارد، و انطباق و ادغام آنها برای تولید ساختمانی است که نیازهای مشتری را در چارچوب محدودیت های مقررات دولتی و استانداردهای بازار برآورده می کند.

فرآیند ساخت

ساخت یک ساختمان معمولا توسط یک تیم تخصصی ساخت و ساز انجام می شود. معمولاً از تیم طراحی جدا است. اگرچه برخی از سازمان های بزرگ مانند شرکت توسعه مهندسی نیکان ممکن است هر دو عملکرد را با هم ترکیب کنند.تیم ساخت و ساز توسط یک سازمان هماهنگ کننده هدایت می شود که اغلب به آن پیمانکار عمومی گفته می شود که مسئولیت اصلی اجرای ساختمان را بر عهده می گیرد. در طول فرآیند ساخت و ساز، تیم طراحی همچنان به عنوان نماینده مالک عمل می کند و اطمینان حاصل می کند که ساختمان اجرا شده با اسناد قرارداد مطابقت دارد و سیستم ها و اجزای سازنده استانداردهای کیفیت و عملکرد مشخص شده را برآورده می کنند.

معماری طراحی ساختمان

طراحی معماری

طراحی فاز صفر، یک و دو معماری ساختمان

سازه ساختمان

تأسیسات مکانیکی و برقی

محوطه و لنداسکیپ ساختمان

معماری داخلی و دکوراسیون داخلی ساختمان

چجوری طراحی کنم؟

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021
مشاوره خدمات طراحی ساختمان

مشاوره و نظارت ساختمان

شامل دو دسته نظارت کارگاهی (مقیم) و نظارت عالیه می‌باشد.

خدمات طراحی و ساخت ساختمان

مهم است که شرکتی را انتخاب کنید که شهرت خوبی در خدمات طراحی و ساخت داشته باشد که بتواند کل پروژه شما را از ابتدا تا انتها مدیریت کند و در عین حال به شما کمک کند تا تمام استانداردهای زمان، بودجه و کیفیت خود را برآورده کنید یا از آن فراتر بروید.

از خدمات طراحی و ساخت ساختمان گروه توسعه مهندسی نیکان دیدن فرمایید.

بازدید فرمایید
ساخت و خدمات طراحی ساختمان

ساخت و اجرا

شامل سه دسته نوسازی، تکمیل و بازسازی می‌باشد.

چجوری طراحی کنم؟

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021

برخی پروژه‌های خدمات طراحی و ساخت