مقدمه‌ای بر دکوراسیون سالن کنفرانس

سالن کنفرانس یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین قسمت‌های هر شرکتی می‌باشد و طراحی درست دکوراسیون آن می‌تواند باعث ایجاد یک فضای مناسب برای یک جلسه خوب شود. در این مقاله قصد داریم تا در مورد ویژگی‌های خوب دکوراسیون سالن کنفرانس و مواردی که به عنوان پارامترهای مناسب در طراحی آن نقش دارند، با شما صحبت کنیم.

دکور سالن کنفرانس

امروزه در تمامی شرکت‌های موفق و یا در حال رشد، سالن کنفرانس یکی از اجزای جدایی ناپذیر است. در این محل جلسات مهم شرکت‌ها و کمپانی‌ها برگزار می‌گردد و به همین سبب است که وجود یک سالن کنفرانس خوب بسیار اهمیت دارد. بنابراین دکور سالن کنفرانس‌ باید بسیار اصولی و دقیق انجام گیرد.

فناوری‌های ارتباطی و صوتی و تصویری و حتی نور پردازی سالن کنفرانس مسئله ای مهم است. به طور کلی بهتر است که یا از منابع نوری طبیعی یا منابع نور غیر طبیعی ولی با توانایی کنترل آن استفاده کنیم.

ابعاد سالن کنفرانس

پوشش سالن کنفرانس

یکی از موارد اساسی دیگر در پوشش و طراحی دکور سالن کنفرانس این است که سالن کنفرانس باید فضایی آکوستیک داشته باشد. همچنین طیف رنگ‌های بکار برده شده در طراحی به پیشرفت و شکوفایی کسب و کارها کمک می‌کند.

دیوار سالن کنفرانس
سقف سالن کنفرانس
کف سالن کنفرانس

طراحی دکور سالن کنفرانس

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021
چیدمان صندلی سالن کنفرانس
میز سالن کنفرانس
دکور تجهیزات کنفرانس
نتیجه‌گیری

در این مقاله، در مورد اجزای مهم در طراحی دکور سالن کنفرانس صحبت کردیم و دریافتیم که هر کدام از اجزا باید دارای چه ویژگی‌هایی باشند تا یک سالن کنفرانس، به یک مدل استاندارد، کاربردی و ویژه تبدیل شود.
مطمئنا توجه به هرکدام از این بخش‌ها در کیفیت طراحی و ساخت دکور سالن کنفرانس مورد نظرشما تاثیرگذار خواهد بود. پیشنهاد می‌شود برای طراحی و ساخت چنین سالن‌هایی حتما از گروه‌های حرفه‌ای و فعال در این زمینه از گروه توسعه مهندسی نیکان مشاوره بگیرید.