راه اندازی ساختمان

ساختمان‌ها پس ‌از طی شدن مراحل سخت ساخت و ساز آماده بهره برداری می‌شوند. هر ساختمانی دارای قابلیت‌های ویژه در طراحی، نماسازی، امکانات و… است. اما مهم‌ترین نکته، چگونگی معرفی ساختمان برای نمایش عمومی است. راه اندازی ساختمان مجموعه فعالیت‌هایی است که پس ‌از پایان کار ساخت و ساز، شرایط نمایش عمومی آن را فراهم خواهد کرد. با استفاده از خدمات بهره برداری ساختمان در مدت زمانی کوتاه می‌توانید اعتباری شایسته، جایگاه اجتماعی مناسب سرمایه‌گذاری و همچنین دورنمای جذاب‌تری از آینده ساختمان را تدارک ببینید.

راه اندازی ساختمان چیست؟

راه اندازی ساختمان سلسله فعالیت‌هایی است که برای نمایش هر چه جذاب‌تر بنا تدارک دیده خواهد شد. ساختمان‌های مسکونی، تجاری و حتی اداری پس ‌از پایان کار باید در بهترین و اصیل‌ترین روش ممکن به نمایش عمومی درآیند. تا زمانی ‌که درب‌های ساختمان بر روی عموم بسته است، هیچ‌کس هیچ اطلاعاتی از آنچه در داخل آن می‌گذرد، ندارد. اما ساختمان‌ها برای مصارف عمومی احداث می‌شوند. پس دیر یا زود باید در معرض قضاوت مردم قرار بگیرند.
مجریان بهره برداری ساختمان در تعامل با سازندگان بنا پس‌ از پایان کارهای عمرانی شرایط نمایش عمومی آن را فراهم می‌کنند. این معرفی می‌تواند شامل ایده‌های متنوع باشد. آنچه مسلم است، بهره برداری ساختمان سلسله فعالیت‌های تخصصی است که برای هر چه برجسته‌تر کردن ماهیت بنا، کاربرد آن و یا ارزش‌های معنوی آن است.

خدمات راه اندازی ساختمان

گروه نیکان مجری برنامه‌های متنوع راه اندازی ساختمان قادر است تا به شما در این نمایش عمومی نهایت همکاری را داشته باشد. خدمات نیکان در روش‌های حرفه‌ای پس ‌از شناسایی کامل ساختمان و درک نیازهای سرمایه‌گذاران و حتی بررسی راهکارهای توسعه مادی و معنوی ساختمان تدوین خواهد شد. ما در مسیر راه اندازی ساختمان همراه شما هستیم تا با شناسایی استعدادهای بنا، نیازهای سرمایه‌گذاری و بررسی قابلیت‌های آن، بهترین و مؤثرترین روش بهره برداری ساختمان را پیاده‌سازی کنیم.

چالش‌های پیش رو برای راه اندازی ساختمان

تدوین یک برنامه جامع بهره برداری اولین و اصلی‌ترین چالش در راه اندازی ساختمان است. ساختمان‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. لذا نمی‌توانیم برای هر کدام از آنها یک فرمول راه اندازی کنار بگذاریم. در تدوین برنامه‌های بهره برداری ساختمان باید دورنمای کاملی از کاربرد ساختمان، استعدادهای سرمایه‌گذاری آن و حتی محیط و جغرافیای محل احداث ساختمان و… داشته باشیم.
اگر چه ساختمان‌ها متفاوت هستند و هر کدام نیازها و الزامات خاص خودشان را دارند؛ اما در کل می‌توانیم آنها را براساس کاربری در سه گروه ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری دسته‌بندی نماییم.

این دسته‌بندی در کارآمد شدن برنامه‌های افتتاح ساختمان اهمیت زیادی دارد. راه اندازی ساختمان مسکونی به ‌طور کامل با نمونه ساختمان‌های تجاری و حتی اداری متفاوت است. وقتی دورنمای مناسبی از قابلیت‌های کاربردی ساختمان داشته باشیم، در الگویی کاملاً مؤثر می‌توانیم برنامه‌ای مدون برای بهره برداری ساختمان تدارک ببینیم. با این رویکرد هر برنامه برای راه اندازی ساختمان در 3 الگوی متفاوت تدوین خواهد شد.

  • راه اندازی ساختمان مسکونی
  • راه اندازی ساختمان تجاری
  • راه اندازی ساختمان اداری

شرکت راه اندازی ساختمان باید بتواند این الگوها را به فراخور شرایط کاربردی سازه برای معرفی هر چه بهتر سازه در منظر عمومی فراهم آورد. اما این برنامه‌ها شامل چه چیزهایی هستند؟

هزینه راه اندازی ساختمان

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021
میخوای ساختمونتو راه اندازی کنی؟

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021
راه اندازی ساختمان مسکونی

هدف از خرید ملک مسکونی

در بسیاری از موارد سرمایه‌گذاری درازمدت است. چالشی که باید در کمپین تبلیغاتی سطح دوم مورد ارزیابی قرار بگیرد. خریداری که متوجه فرصت‌های سرمایه‌گذاری باشد، بهتر برای ورود سرمایه تصمیم‌گیری می‌کند. سطح سوم همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است. در تمام پروسه بهره برداری ساختمان مسکونی حتی پررنگ‌تر نیز می‌شود. زیرا در هنگام تحویل واحدها با انبوه سرمایه‌گذارها مواجه هستیم. تعداد زیاد سرمایه‌گذارها که هر کدام یک یا چند واحد خانه می‌خواهند، گاهاً پروسه تحویل را سخت و گیج‌کننده می‌کند. این مهارت بهره‌بردار ساختمان است که از قبل برنامه جامع و مدون مراحل تحویل واحدهای ساختمانی را تدوین کرده باشد. در نهایت نیز با پیچیدگی مدیریت ساختمان‌های مسکونی مواجه هستیم. در یک برج مسکونی صدها مالک حاضر هستند که انتظار بهترین برنامه‌های مدیریتی را دارند. اما متوجه باشید که با مدیریت حرفه‌ای ساختمان‌های مسکونی می‌توانیم دورنمای فرهنگی بهتری برای کل پروژه تدارک ببینیم.

طراحی-سالن-همایش
راه اندازی ساختمان اداری
نتیجه‌گیری

راه اندازی ساختمان سلسله عملیات‌هایی است که ارزش معنوی و مادی پروژه را ارتقاء می‌بخشد. شما ممکن است بهترین و مجهزترین ساختمان شهر را ساخته باشید؛ اما تا زمانی‌ که آن را به‌ درستی برای عموم به نمایش در نیاورید، نمی‌توانید ارزش‌های مادی و معنوی آن را ارتقا ببخشید.
بهره برداری ساختمان، هنر نمایش نقاط قوت پروژه است. تا جاییکه ساختمان تازه جدیدالتأسیس را به یکی از بهترین بناهای منطقه معرفی نماید. مهم است که چگونه و چه اندازه در نگاه سرمایه‌گذاران تأثیرگذار بوده‌اید تا بتوانید ارزش اقتصادی ساختمان را ارتقا بخشید. گروه نیکان مجری راه اندازی ساختمان است تا به شما برای نمایش هر چه جذاب تر پروژه های عمرانی برای رونمایی عمومی خدمات لازم را ارائه نماید.