فرصت شغلی ( استخدام کارشناس فروش )

ما در گروه توسعه مهندسی نیکان یک خانواده‌ بزرگ و پویا هستیم؛ خانواده‌ای که در آن می‌توانید رشد کنید و به پیشرفت برسید. دوست دارید در کدام بخش از این خانواده اثرگذار باشید؟ استخدام کارشناس فروش؟ استخدام مدیر حسابداری؟ جواب شما هرچه باشد، در هر حال با فضایی خلاق و پرجنب‌وجوش سروکار دارید که می‌توانید در آن یک ایده‌پرداز خوش‌فکر باشید.
گروه توسعه مهندسی نیکان بر پایه‌ی ارزش‌ها و تعهداتی استوار است که فرهنگ ما را می‌سازد. لازم است پیش از آن‌که نیکانی شوید این ارزش‌ها را بخوانید تا پس از پذیرش آن‌ها، با اطمینان بیش‌تری به‌سمت آرزو‌های‌مان قدم برداریم.
فرصت-شغلی-نیکان-استخدام-نیکان
 • اگر نیکان را انتخاب کرده‌اید، پس باید برای کارهای سخت و به ظاهر غیرممکن آماده باشید. در نیکان نشدن و نتوانستن معنا ندارد.
 • نیکانی‌ها در مسیر پیشرفت در کنارتان خواهند بود و به شما کمک می‌کنند آن‌چه که می‌خواهید را به‌دست آورید.
 • برای ماندن در نیکان هیچ تعهدی نخواهید داشت. هر لحظه که گمان کردید رویای مشترکی نداریم، می‌توانید به سمت رویاهای‌ خودتان حرکت کنید.
 • همه چیز در نیکان شفاف است. شما هم مانند سایر نیکانی‌ها به همه اطلاعات شرکت دسترسی دارید و به هر پرسشی که داشته باشید پاسخ خواهیم داد.
 • این حق شماست که در تمام موضوعات مرتبط با نیکان نظر دهید و مشارکت کنید. به ما کمک کنید تا نیکان شهرمان را با هم بهتر بسازیم.

به دلیل شیوع ویروس کرونا طبیعی است که دغدغه‌ی بیش‌تری نسبت به سلامت همکاران‌مان داشته باشیم. اگر در این دوران قصد دارید به جمع نیکانی‌ها بپیوندید، لازم است برای آمدن به نیکان شرایط و پروتکل‌های ویژه‌ی بهداشتی را رعایت کنید و این دو مورد را در نظر بگیرید:

 • اولویت اصلی ما با حضور در محیط کار است. اگر مبتلا شدید و وظایف شغلی شما به ‌گونه‌ای است که در خانه هم می‌توانید آن‌ها را انجام دهید، تا جای ممکن به نیکان نیایید.
 • هر آن‌چه که برای کار در خانه به آن نیاز داشته باشید مانند ابزار، تجهیزات، دسترسی‌ها و … در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

برای نیکانی شدن پس از ارسال رزومه لازم است جلسات زیر را طی کنید تا تصمیم نهایی برای همکاری با شما گرفته شود.
این امکان وجود دارد که در هر مرحله، برای همکاری با شما به توافق لازم دست پیدا نکنیم، در نتیجه پذیرش شما در هر مرحله، به معنی پذیرش نهایی نخواهد بود.

 • جلسه‌ی نخست : به شکل حضوری و تخصصی و با حضور یک مسئول از تیم فنیِ مرتبط با تخصص شما برگزار می‌شود.
 • جلسه‌ی دوم : پروژه‌ی نمونه یا طراحی چالشی که از شما خواسته‌اند را در حضور مسوول تیم و چند نماینده‌ی فنی، ارایه خواهید داد.
 • جلسه‌ی سوم : به گپ‌وگفت با تمام اعضای تیمی که قرار است به آن ملحق شوید، اختصاص دارد و نظرات شما در خصوص کار تیمی و جایگاه تیمی‌تان مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 • اگر مراحل بالا را با موفقیت طی کردید سه ماه آزمایشی در کنار ما خواهید ماند.

با گروه توسعه ساختمانی نیکان در تماس باشید

پاسخ‌گو و پذیرای پرسش‌ها، بازخوردها و نظرات شما هستیم

دسترسی‌های مفید

مقاله‌های نیکان

بلاگ نیکان، علاقه مندان و فعالان حوزه ساختمان و املاک را با فعالیت‌ها و فرآیندهای کاری خانواده نیکان بیشتر آشنا می‌کند.

بازدید فرمایید

خدمات نیکان

خدمات نیکان در زمینه طرح و ساخت، مدیریت املاک و مستغلات در سه شاخه معماری، معماری داخلی و دکوراسیون

بازدید فرمایید

پروژه‌های نیکان

با پروژه های ساختمانی (مسکونی، اداری و تجاری) و پروژه های صنعتی توسعه مهندسی نیکان آشنا شوید.

بازدید فرمایید
[gravityform id="1" title="true" description="true" ajax="true"]