پروژه مشاوره مدیریت راه اندازی باغ عمارت نیکان

پروژه مشاوره مدیریت راه اندازی باغ عمارت نیکان یکی دیگر از پروژه های بهره برداری مربوط به برگزاری رویداد، برندینگ و خدمات عکاسی حرفه‌ای توسط شرکت نیکان است که مشخصات این پروژه در روبرو آمده است.

  • نام شرکت : باغ عمارت نیکان

  • خدمات ارائه داده شده : خدمات حرفه‌ای عکاسی،برگزاری رویداد | بازاریابی ، برندینگ و مدیریت راه اندازی و بهره‌برداری

  • موقعیت : پردیس

  • سال اجرا : 1398
تصاویر پروژه

راه اندازی باغ عمارت

چه زمین شما خانه شما باشد، چه برای استفاده بازدیدکنندگان باشد، باید بر بزرگی باغ ها تاکید کنید و هر جنبه ای را که آنها را خاص می کند به نمایش بگذارید. صرف نظر از اینکه باغ شما سه یا سی هکتار است، ما مطمئن هستیم که هر کارفرمایی که با شرکت توسعه مهندسی نیکان کار کند، باغ عمارت خود را به یک بهشت تبدیل کند.

ما از ایده‌های مشتریان خود استقبال می‌کنیم و همیشه تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مطمئن شویم باغ شما بسیار بیشتر از مکانی برای هوای تازه است. ما می خواهیم تمام جنبه های ملک باشکوه شما، از ورودی درختان و مناطق دریاچه، بدرخشد و نشان دهد که چرا املاک و مستغلات بریتانیا در سراسر جهان مشهور است.

شرکت نیکان در بسیاری از املاک بزرگ کار کرده‌اند و باغ‌های زیبا و کاربردی را برای صاحبانشان ایجاد کرده‌اند. تیم ما متشکل از طراحان باغ با تجربه و حرفه‌ای است که می‌تواند راه اندازی باغ عمارت شما را انجام دهد. ما با بسیاری از صاحبان املاک تاریخی کار کرده ایم و زمین هایی را طراحی کرده ایم که با سبک مدرن امروز مطابقت دارد.

پروژه‌های بهره‌برداری