خدمات مدیریت بهره برداری

اجزا مدیریت بهره برداری

خدمات مدیریت بهره برداری ( Operation management services ) در دنیای مدرن موجبات رونق بخشی و توسعه پایدار صنعت ساختمان را فراهم خواهد کرد. با تغییر رویه سرمایه گذاران و سازندگان املاک از بساز بفروشی صرف به انجام ساخت و سازی ماندگار و زیبا به همراه در نظر گرفتن مدیریت بهره برداری، راه اندازی ساختمان، برندینگ و خدمات پس از فروش املاک، نویدبخش فردایی بهتر برای صنعت ساختمان و سرمایه گذاران این حوزه خواهد بود.استقلال مدیریت بهره برداری از گروه سازندگان نه تنها در اجرا و اتمام پروژه مشکلی ایجاد نکرده بلکه می تواند انجام هرچه هوشمندانه تر و حرفه ای تر این فعالیت را برای سرمایه گذاران تضمین نماید. این خدمات با ایجاد ارزش افزوده بطور مستقیم در سودآوری بیشتر پروژه نقش خواهد داشت.
مدیریت-بهره-برداری

مراحل ارائه خدمات مدیریت بهره برداری ساختمان

خدمات مدیریت بهره برداری ساختمان علاوه بر ارتقاء اعتبار و جایگاه اجتماعی سرمایه گذار ، سازنده ، مالک و خود ساختمان ، ساختمانی ایمن ، آرامش بخش و درخور مهیا می نماید.

همچنین این خدمات می تواند قبل از تحویل واحدها به خریداران و بهره برداران نهایی و در کنار تیم فنی سازندگان محترم، جهت ارائه خدمات گارانتی و وارانتی به صورت جامع و در سطوح گوناگون کیفی انجام پذیرد.

خدمات درخور و حرفه ای پس از شناسایی نوع سرویس و امکانات مورد نیاز سرمایه گذاران و توسعه دهندگان املاک و مستغلات، در سطوح پایه یا درجه بندی شده برای مجموعه ساختمانی قابل ارائه می باشند.

هزینه بهره برداری ساختمان

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021
املاک و مستغلات-خدمت-بهره برداری
بازاریابی-دیجیتال

مشتریان خدمات مدیریت بهره برداری توسعه مهندسی نیکان

  • ساختمان ها ، برج ها و مجتمع های فاخر و خاص مسکونی ، اداری و تجاری در حال مطالعه، در حال ساخت، در حال اتمام، آماده بهره برداری و در حال بهره برداری

  • شرکت های ساختمانی ، انبوه سازان و سازندگان پروژه های خاص و فاخر

  • مالکان و سرمایه گذاران املاک و مستغلات
  • شهرک های ویلایی لوکس و برتر

بیمه-نامه-ساختمان

پروژه‌های نیکان