خدمات معماری داخلی و دکوراسیون

معماری داخلی و دکوراسیون

معماران گروه نیکان در حل مسائل سازه ای و طراحی خلاقانه برای طراحی بیرونی و داخلی ساختمان ماهر هستند. خدمات معماری داخلی زیر مجموعه طراحی و ساخت است و بر عملکرد یک فضا تمرکز دارد. این شکل از معماری اغلب با دکوراسیون داخلی اشتباه گرفته می شود که بیشتر بر زیبایی شناسی تمرکز دارد. در اینجا تفاوت بین این دو مسیر شغلی وجود دارد.معماری داخلی بر فضای داخلی و كاركرد آن برای زندگی انسانی تمركز دارد. معماری داخلی هنر و علم را در هم می آمیزد تا فضای داخلی ساختمان های مختلف مانند خانه ها، ادارات و یا سایر فضاهای داخلی را ایجاد، بازسازی یا بازسازی کند. این نوع معماری همچنین شامل تبدیل یک نوع فضا به نوع دیگر، مانند تبدیل فضای داخلی یک ساختمان اداری قدیمی به مسکن قابل سکونت است.

معماری داخلی

معماری داخلی عبارت است از طراحی مجدد حساس و نوآورانه یک فضای داخلی موجود و در عین حال احترام به ارزش تاریخی آن. معماری داخلی علاوه بر در نظر گرفتن طراحی زیبایی شناختی، بر عملکرد و ساخت متریال فضاهای داخلی تمرکز دارد. به عناصر ساختاری مانند محل قرارگیری پنجره ها و درها، تهویه، گرمایش و لوله کشی می پردازد.

دکوراسیون داخلی

یک طراح داخلی اصول دکوراسیون داخلی را درک می کند و فضاهای داخلی را برای پروژه های مسکونی، مهمان نوازی، نمایشگاهی و تجاری و اداری ایجاد می کند. آنها با مشتریان و برندها ارتباط برقرار می کنند تا نیازهای آنها را درک کنند تا فضاهای زیبا، کاربردی و ایمن ایجاد کنند. طراحان داخلی از طراحی فنی، پالت های رنگی، منسوجات، قرار دادن مبلمان و مشخصات متریال برای بهبود ظاهر و عملکرد یک فضا استفاده می کنند. در طول یک پروژه، طراحان داخلی ممکن است با پیمانکاران، برق‌کارها، نقاشان و لوله‌کش‌ها ارتباط برقرار کنند تا از برآورده شدن مختصر و بودجه مشتری اطمینان حاصل کنند.

در ادامه به شرح خدمات معماری داخلی در شرکت نیکان می‌پردازیم:

خدمات معماری داخلی

طراحی معماری

معماری داخلی و دکوراسیون داخلی ساختمان

مشاوره رایگان را از ما بخواهید...!

call-to-action
مشاوره-نظارت-معماری-داخلی

مشاوره و نظارت بر اجرای داخلی ساختمان

مهندسان ناظر مکلفند بر عملیات اجرایی ساختمانی که تحت نظارت آنها احداث می‌گردد از لحاظ انطباق ساختمان با مشخصات مندرج در پروانه و نقشه‌ها و محاسبات فنی ضمیمه آن نظارت کرده و در پایان کار مطابقت عملیات اجرایی ساختمان را با مدارک فوق، گواهی نمایند.

مشاوره رایگان را از ما بخواهید...!

91028797 – 021
call-to-action
اجرا-خدمات-معماری-داخلی

ساخت و اجرا

شامل دو دسته تکمیل و بازسازی می‌باشد.

برخی پروژه‌های خدمات معماری داخلی و دکوراسیون