سیستم صوت سالن کنفرانس

سیستم صوت سالن کنفرانس یکی از ادوات حیاتی برای برگزاری جلسات مؤثر و موفق در تجهیز سالن کنفرانس است. این سیستم به گونه‌ای طراحی شده است که به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا با کیفیت عالی و بدون مشکلات صوتی در جلسات شرکت کنند.

در هر کنفرانس، پرزنترها و افراد حاضر در جلسه، به خدماتی همچون امکان ایجاد رأی‌گیری، ترجمه هم‌زمان صوت و تصویر، ضبط و مستندسازی جلسات و نگهداری آن‌ها در آرشیو و از همه مهم‌تر، تقویت و ضبط صدا، نیاز دارند. سیستم‌های کنفرانس صوتی مختلف می‌توانند تمام این امکانات را برای ارائه‌دهندگان به ارمغان بیاورند.
مقاله سیستم صوت کنفرانس توسط شرکت نیکان تدوین و سعی داریم در آن به بررسی سیستم صوت کنفرانس به همراه تجهیزات آن بپردازیم.

 

معرفی کلی سیستم کنفرانس

سالن‌های کنفرانسی که توسط شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف استفاده می‌شوند، نیازمند تجهیزات متنوع، برای بهبود بخشیدن به کیفیت صدا، تصویر و سرعت عمل کل سالن می‌باشند، که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی سیستم کنفرانس بپردازیم.
سیستم کنفرانس متشکل از تجهیزاتی است که می‌توانند صدای مورد نیاز تماس‌ها و سخنرانی‌ها را بدون اختلال صدا و یا اکو و انعکاس، در تمام سالن پخش کنند. چینش و نصب این تجهیزات برای هر سالن و مجموعه کنفرانس – با توجه به ابعاد و ساختار معماری مکان – متفاوت است.

پروژه های طراحی و تجهیز سالن کنفرانس و همایش

سیستم کنفرانس بی نقص

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021

تجهیزات استفاده شده در سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس چند سالی است که دست‌خوش تغییرات زیادی شده و پیشرفت‌های چشمگیری داشته است.

تجهیزات پاورمیکسر و آمپلی فایر
بلندگو و اسپیر های اتاق کنفرانس
میکروفن اتاق کنفرانس
کابل و متعلقات نصب اتاق کنفرانس
ویدئو کنفرانس
نتیجه‌گیری

استفاده از بهترین تجهیزات سیستم کنفرانس، کیفیت جلسات و ارائه‌های شما را تا بیشترین حد ممکن بالا می‌برد. شما با توجه ورزیدن به اهمیت استفاده از تجهیزات باکیفیت و استاندارد، می‌توانید کنفرانس‌های بی‌نقص و بدون مشکلات فنی داشته باشید.