سیستم کنفرانس D&D چیست؟

سیستم کنفرانس D&D برای مدیریت بهتر جلسات بزرگ و تسلط هر چه بیشتر سخنران کنفرانس طراحی‌ شده است. با استفاده از این سیستم‌ها می‌توانیم مدیریت بهتری برای سخنرانی رئیس جلسه و اجازه‌ی صحبت هر یک از افراد حاضر در جلسه داشته باشیم. تکنیک اجرای سیستم کنفرانس D&D بر پایه‌ی حضور هدفمند افراد در سالن‌های بزرگ و با توجه به جایگاه صندلی آنها است.
کاربرد سیستم کنفرانس D&D در طراحی سالن‌های مدرن الزامی است. حالتی را تجسم کنید که سخنران جلسه قصد دارد تا در میان همهمه افراد حاضر در سالن کنفرانس جو حاکم را مدیریت کند. قاعدتاً اگر قرار باشد تا هر کسی از هر جای سالن برای اظهار نظر یا سخنرانی دست ‌به ‌کار شود، قطعاً نظم جلسه به ‌هم ریخته و نمی‌توانیم عملکردی بهینه و نتایج مؤثر داشته باشیم. اما با نصب سیستم کنفرانس D&D دست ما برای مدیریت بهینه، هدفمند و ایجاد نظمی ساختاریافته در جلسات بزرگ اتاق‌های کنفرانس و حتی سالن‌های همایش باز است. در این مقاله از گروه نیکان به معرفی این سیستم پرداخته و از کاربردهای آن خواهیم گفت.

چرا به استفاده از سیستم کنفرانس D&D نیاز داریم؟

برای تجهیز سالن‌های کنفرانس به استفاده از بخش‌های مختلف نیاز داریم. قاعدتاً سیستم‌های صوتی، تصویری، میکروفن از جمله زیرساخت‌های کلیدی برای تجهیز سالن‌های کنفرانس هستند. این در حالی است که حالا با ایده‌های مدرن از چگونگی تجهیزات و امکانات در این سالن‌ها روبرو هستیم. سیستم رأی‌گیری، اتوترکینگ از جمله این قابلیت‌ها هستند.
اگر بخواهید جداگانه بخش‌های مختلف این فضا را تهیه کنید، قطعاً با چالش‌های جدی مواجه می‌شوید. زیرا لازم است تا بخش‌های مختلف را کاملاً سازگار با یکدیگر تهیه کرده و کنار هم برای راه‌اندازی سیستم‌های متفاوت سالن کنفرانس نصب کنید. اما حالا از تفکر مدرن از تجهیز سالن‌های کنفرانس برخوردار هستیم. شرکت D&D یکی از برندهای پیشتاز در این ایده است تا بتوانیم سیستم جامع و یکپارچه‌ای را به ‌عنوان سیستم سالن کنفرانس استفاده کنیم.
سیستم کنفرانس D&D برای بهره‌مندی یکپارچه از تمامی تجهیزات سالن‌های کنفرانس و همایش طراحی ‌شده است. این سیستم شامل بخش‌های کلیدی از قبیل میکروفن شرکت‌ کننده، میکروفن ریاست، پردازنده مرکزی، سیستم صوتی، سیستم تصویری و… است. با استفاده از این سیستم یکپارچه، دیگر نیازی نیست تا برای سازگار شدن بخش‌های مختلف با چالش مواجه باشیم؛ زیرا حالا تمامی ملزومات استاندارد و البته مدرن با تعریف تمامی امکانات را در یک سیستم یکپارچه در اختیار داریم.

پروژه های طراحی و تجهیز سالن کنفرانس و همایش

انواع-سیستم-کنفرانس-D&D
قابلیت‌ها-در-سیستم-کنفرانس-D&D

کاربرد سیستم کنفرانس D&D

سیستم کنفرانس D&D در حقیقت یک پکیج هدفمند از تجهیزات صوتی و تصویری فضاهای بزرگ با تعداد زیاد افراد مانند سالن‌های کنفرانس است. کاربرد سیستم D&D نیز برای فعالیت در جلسات با سخنران‌های زیاد طراحی ‌شده است. شما می‌توانید از این سیستم‌ها در هر نوع مراسم اداری، دانشگاهی، آموزشی و یا خدماتی و تفریحی استفاده کنید. این سیستم می‌تواند در سطح برگزاری جلسات سیاستمداران نیز استفاده شود.
در عین ‌حال می‌تواند برای تجهیز جلسات سازمانی و اداره‌های کوچک و بزرگ باشد. حتی می‌توانیم از این سیستم کارآمد در فضاهای دانشگاهی مانند جلسه دفاع پایان نامه اساتید و یا دانشجویان بهره‌مند شویم. این ‌همه قابلیت‌های کاربردی سیستم کنفرانس D&D است که در کل مخصوص مدیریت جلسات یا سخنرانی‌های زیاد بیش ‌از یک نفر طراحی ‌شده است. برای نصب سیستم کنفرانس D&D می‌توانید از خدمات تخصصی گروه توسعه مهندسی نیکان استفاده کنید.