میز کنفرانس

در تمامی شرکت‌های بزرگ و کوچک، جلسات متعددی در طول سال در سالن کنفرانس برگزار می‌شود. افراد به دور یک میز جمع می‌شوند و در مورد مسائل مختلف پیرامون کار و بیزنس‌شان صحبت می‌کنند و اهداف آینده خود را تعیین می‌کنند.

میز سالن کنفرانس یکی از اجزای اساسی در ساختار تجهیزات سالن کنفرانس است که تأثیر مستقیمی بر راحتی و بهره‌وری جلسات دارد. این میز معمولاً به‌عنوان مرکز ارتباطات و مدیریت جلسه عمل می‌کند. ما قصد داریم امروز با جزئیات بیشتری در مورد آن صحبت کنیم.

انواع میزهای سالن کنفرانس

برای انتخاب کردن یک میز کنفرانس خوب، باید در ابتدا بدانیم که انواع میزهای سالن کنفرانس کدام می‌باشند. باید به کاربری سالن کنفرانس توجه کرد چرا که اگر با فضای سالن همگونی نداشته باشد، راحتی افراد آن جلسه را به ارمغان نخواهد آورد.

از نظر ظاهری میزهای کنفرانس به اشکال مختلفی تقسیم بندی می‌شود که هر کدام را توضیح مختصری داده‌ایم :

میز کنفرانس دایره ای شکل
میز کنفرانس مربعی شکل
میز کنفرانس مستطیلی
میز کنفرانس u-شکل
میز کنفرانس قایقی

طراحی میز سالن کنفرانس

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

97 87 77 88 – 021

استانداردهای میزهای کنفرانس

میزهای کنفرانس به گونه‌ای طراحی و دیزاین شده‌اند که قسمتی از آن‌ها را شیشه در برگرفته است. برای بررسی این نوع میزهای کنفرانس بهتر است در درجه اول از مقاومت شیشه اطمینان پیدا کنید. در مراحل بعدی نیز جنس مواد بسیار مهم است همچنین باید بدانید فاصله گذاری بین صندلی‌ها بسیار مورد اهمیت است. توجه به استاندارهای میزهای کنفرانس می‌تواند باعث افزایش طول عمر آن شود. البته نکته حائز اهمیت این است که اگر در طول روز جلسات زیادی برگزار می‌شود بهتر است از میزهای کنفرانس که قسمتی از آن شیشه‌ای است صرف نظر کنید؛ چرا که تعدد جلسات باعث کثیف شدن آن می‌شود.

تجهیزات و الزامات میز کنفرانس

نتیجه‌گیری

در این مقاله در مورد میز کنفرانس صحبت کردیم و در مورد این که چه الزاماتی را باید رعایت کرد و انواع میزهای کنفرانس به چه شکل هستند و این که محیط استاندارد برای افراد حاضر در جلسه چه میزان است نظر دادیم. توسعه مهندسی نیکان با نمونه‌کارهای زیاد و موفق در زمینه طراحی و ساخت میز کنفرانس در کنار شما و همراه شما هستند.