طراحی داخلی مدرن ساختمان مسکونی مهندس خموشیان – اقدسیه

طراحی داخلی مدرن ساختمان مسکونی مهندس خموشیان واقع در اقدسیه از پروژههای مربوط به گروه نیکان است که مشخصات این پروژه به شرح روبرو است.

  • پروژه : طراحی و اجرا معماری داخلی و دکوراسیون

  • زیربنا : 230 متر مربع
  • موقعیت : اقدسیه
  • سال اجرا : ۱400

تصاویر پروژه

طراحی داخلی مدرن

طراحی مدرن یک سبک طراحی داخلی است که با پالت رنگی تک رنگ، خطوط صاف و تیز، مینیمال، مواد طبیعی و نور طبیعی مشخص می شود. این به طور خاص به یک جنبش زیباشناختی تاریخی اشاره دارد که در اوایل تا اواسط قرن بیستم رخ داد. اگرچه اغلب با اصطلاح “طراحی معاصر” اشتباه می‌گیرند یا به جای یکدیگر استفاده می شود.

ایده‌های طراحی داخلی مدرن

  1. خطوط تمیز: خانه‌های مدرن با خطوط صاف و مستقیم و حداقل تزئینات هستند.
  2. دکور خانه مینیمال: فضاهای مدرن عاری از شلوغی و شکوفایی های غیر ضروری هستند. در این سبک کارکرد را بر مد ترجیح می دهد.
  3. رنگ های خنثی: سبک مدرن از رنگ های روشن مانند رنگ‌های سفید، بژ، خاکستری، مشکی و پاستلی بهره می‌گیرد.
  4. پلان باز: از مبلمان به جای دیوار برای تمایز بین فضاهای یک خانه پلان باز استفاده کنید.
  5. مبلمان کوتاه و بلند: مبلمان بلندی که در پایین زمین قرار گرفته‌اند، اگر از مواد طبیعی مانند چوب یا فلز رنگ نشده باشند، می توانند ظاهری مدرن به خانه شما ببخشند. روکش‌های چرم و پارچه، روکش‌های شیشه، کروم، استیل و بتن نیز روکش‌های محبوب مبلمان مدرن هستند.

تفاوت طراحی داخلی مدرن با طراحی معاصر

مدرن به سبک زیبایی شناختی یک لحظه تاریخی خاص اشاره دارد، در حالی که طراحی معاصر به سبک‌های همیشه در حال تکامل لحظه فعلی اشاره دارد. سبک معاصر فلسفه خاصی از طراحی را در بر نمی گیرد، بلکه اصطلاحی است که برای توصیف گرایش های طراحی داخلی امروزی به کار می رود، که لزوماً ریشه در هیچ سبک طراحی خاصی ندارند.

در صورت تمایل می توانید از پروژه‌های شرکت نیکان دیدن کنید و نمونه هایی از اتاق نشیمن مدرن، آشپزخانه، حمام مدرن، راهرو، اتاق غذاخوری، اتاق خواب، اتاق کودک و دکوراسیون دیوار را بررسی کنید یا برای مشاوره با شماره 02188778797 تماس بگیرید.

پروژه‌های مرتبط